List do OSM

Jak wygląda promocja polskich jogurtów? Czy w ogóle coś takiego istnieje?
Awatar użytkownika
yogi
Site Admin

List do OSM

Post autor: yogi » 30 sie 2007, 12:39

Wysłałem kilka dni temu list do największych polskich Spółdzielni Mleczarskich z informacją o klubie, i prośbą o kontakt i materiały promocyjne. Zgadnijcie jaki odzew - 0 (słownie: zero) odpowiedzi :cry: Dlatego taki temat. Co o tym myślicie? Poniżej zamieszczam treść tego listu. Może Âźle go sformułowałem, czekam na propozycje innych listów.

Witam bardzo serdecznie,

Pragnę poinformować, że wasze jogurty są w czołówce, jeśli chodzi o preferencje spożywania jogurtów wśród konsumentów zrzeszonych w Klubie Miłośników Jogurtu.

Zapraszam na naszą stronę, która już od 22 sierpnia przybrała nową szatę graficzną - www.kmj.prv.pl. Pragnę zaznaczyć, że nasi członkowie propagują w głównej mierze polskie jogurty

Pozdrawiam, Mosz Henryk - webmaster KMJ & wielki miłośnik JOGURTU

ps. Proszę o kontakt. Szczególnie interesują mnie materiały promocyjne (w formie elektronicznej, np: zdjęcia, teksty) dotyczące waszej Spółdzielni Mleczarskiej, ze szczególnym naciskiem na jogurt. Materiały te zostaną wykorzystane w budowaniu działu, który będzie charakteryzował poszczególne jogurty.

tybet
Site Admin

Poprawka listu

Post autor: tybet » 30 sie 2007, 12:47

Witam!
Moim zdaniem trzeba zaznaczyć, ze jest kiepsko z dostępnością i promocja polskich jogurtów.
No i pasowałoby sie przedstawić na początku, bo mogą ten e-mail potraktować jako spam...

RK

ODPOWIEDZ