Polski jogurt i jego promocja?

Jak wygląda promocja polskich jogurtów? Czy w ogóle coś takiego istnieje?
Awatar użytkownika
yogi
Site Admin

Polski jogurt i jego promocja?

Post autor: yogi » 30 sie 2007, 12:47

Jak by nie było, na polskim rynku są na szczęście jeszcze polskie jogurty, ale jak sami widzimy w niewielkiej ilości. Zazwyczaj, jak patrzymy na sklepową półkę to jest to 3/4 zagranicznych (zottów, bakom, danonów etc.), a polskich - gdzieś tam z tyłu, albo tylko jeden rządek sanockich, lub z krasnego stawu.
Nie wiem od czego to zależy!? Czy od polityki tych sklepów, czy od promocji ze strony polskich mleczarni. Jako tako, sami popatrzcie, ile jest reklam polskich jogurtów w mediach?... hmm, ja nie widziałem ani jednej, więc w sumie nie ma się co dziwić. Ci ludzie od marketingu, gdzie są, co robią?

Awatar użytkownika
justynka

Post autor: justynka » 08 wrz 2007, 23:04

ja chciałam powiedzieć, że to my robimy promocję polskich jogurtów :) ostatnio przekonałam koleżankę z klasy, że polskie jogurty są bardzo dobre :) i jestem z siebie bardzo dumna :)

Awatar użytkownika
yogi
Site Admin

Post autor: yogi » 09 wrz 2007, 17:44

justynka pisze:to my robimy promocję polskich jogurtów :) ostatnio przekonałam koleżankę z klasy, że polskie jogurty są bardzo dobre
I o to właśnie chodzi!!! Tak Trzymać. Jak widzimy; nigdzie nie ma reklam polskich jogurtów, więc zostaje tylko promowanie ustne. Trzeba tłumaczyć, że te jogurty są zdrowsze od tych, które mają termin ważności przez 3 miesiące (niemożliwe żeby tyle miały bez dodatków chemicznych). I oczywiście przez kupowanie polskich jogurtów wspieramy polski przemysł mleczarski, a nie jakiś tam w Niemczech, czy we Francji.

Awatar użytkownika
agniecha

Post autor: agniecha » 10 wrz 2007, 16:23

Polskie jogurty są promowane na różnego rodzaju imprezach. np Jogurtowcy kupują innym Jogurtowcom w prezencie jogurty. Może to być m.in prezent na 18 :) Oczywiście należy zadbać o odpowiednie opakowanie. nadaje się do tego idealnie papier toaletowy. Wtedy inni ludzie to widzą i sobie myślą, że jesteśmy fajni:)

ODPOWIEDZ