Jogurt pitny Mlekovita

Co myślicie o jogurtach pitnych?
tybet
Site Admin

Jogurt pitny Mlekovita

Post autor: tybet » 30 sie 2007, 16:15

Właśnie strzeliłem sobie Mlekovitę pitną 'kawa z guaraną'. Smak dosyć ciekawy jak na jogurt jak i na kawę - kwaśna kawa :D , ale mimo wszystko jestem zadowolony z zakupu (luuuubie kawę!!!). Poza walorami smakowymi jogurcik ten oferuje całkiem skuteczne wzmocnienie umęczonego ciała :D
Ciekawi mnie na ile efekt ten zawdzięczam kawie a na ile guaranie (co to w ogóle jest ta guarana!!).
Polecam na ciepłe dni, których niestety coraz mniej :(

Początkujący jogurtowiec RK

ps. ważne że to polski jogurt - ciężko takie teraz kupić!!

tybet
Site Admin

Mlekovita pomarańczowa z melisą

Post autor: tybet » 31 sie 2007, 13:08

Dziś postanowiłem sprawdzić kolejny smak Mlekovity pitnej 'pomarańcza z melisą'. Stwierdzam ze ta seria jest bardzo ciekawa - egzotyczne smaki z równie egzotycznymi (jak na jogurty) dodatkami.
Guarana miała pobudzać, melisa ma uspakajać... Z tym uspokojeniem to nie wiem jak jest, bo wypiłem kilka łyków i niechcący przewróciłem butelkę i mój jogurt nagle zmniejszył sie o połowę :( (widać nie byłem wystarczająco uspokojony :) ). Mimo wszystko polecam!

Początkujący jogurtowiec RK

ps. ta seria nazywa sie POLSKI jogurt

Awatar użytkownika
yogi
Site Admin

Wiśnia z żeńszeniem

Post autor: yogi » 01 wrz 2007, 22:56

Za namową, pobiegłem spróbować tego nowego cudu - jogurtu. Zakupiłem jogurcik "wiśnia z żeńszeniem", który ma działać wzmacniająco. Ma oryginalny smak - wiśnia dominuje nad całością. Nie wiem czy mnie wzmocnił, bo to było tylko 250g - niestety tylko takie sprzedają. Będę polował na kolejne smaki, jak wymienione wyżej. Niestety w tym sklepie, gdzie kupiłem omawiany jogurt, był tylko jeden smak.

kaczorgregor

Post autor: kaczorgregor » 30 paź 2007, 11:59

jesli chodzi o ta guarane to raczej wywiera efekt homeopatyczny, ale jesli ktos uwierzy w jej moc, to moze dzialac:D:D:D

MłodaQsak

Post autor: MłodaQsak » 18 lut 2008, 22:29

Nie ma to jak opinia profesjonalista:)
Probowalam raz jogurtu kawowego, i smak miał dość dziwny... tak,ze nie wypilabym go drugi raz na pewno!

Ale jesli chodzi o samą guarana, to wyczytałam, że Indianie, zamieszkujący amazońskie lasy deszczowe, od tysięcy lat czerpią korzyści zdrowotne z guarany, nazywanej przez nich "darem od Boga", czy też "eliksirem młodości". także może jednak warto sie przemóc w celu odmłodzenia;d

Mlekovita pomyslowa jest w promowaniu swoich jogurtów:)Dziwne,ze jeszcze nie ma jogurtu z lecytyną:)

A z tej serii najpyszniejsza wiśnia z musli!!

ODPOWIEDZ